Uzun araştırmalar sonucu bulduğum bu kurumla yaptığım görüşmeler sayesinde sınavımı geçtim ve şuan vize başvurumun sonucunu bekliyorum.Hem vize hemde sınav sürecinde yanımda olan, doğru yönlendirmeler yapan  Pınar Hanım’a teşekkür ediyorum.

İngiltere aile birleşimi sınavı ile mutlu oldular
BURCU GÜNGÖR

Bingöl’den sadece bu sınava hazırlık için geldim ve sınavı sadece  bir haftalık hazırlık ile  kazandım.Bunu başarmama yardımcı olan Pınar HANIM’a teşekkür ederim…

İngiltere a1 sınavı ile mutlu oldular
ŞEYDA B.

Pınar Hanım’la sınava kısa sürede hazırlandım ve geçtim.Güleryüzle ve sabırla benimle ilgilendiği için çok teşekkür ederim.

İngiltere hayalleriniz için bizi tercih edin mutlu olun
AYŞE KALAY

Sevgili Pınar hanım bana ingiltere aile birleşimi sınavı öncesi vermiş olduğunuz motivasyon, güvenilir materyalleriniz, destek ile sınavımı başarılı bir şekilde geçtim.Bana bunun mutluluğunu yaşattığınız için sonsuz teşekkür ederim, iyi varsınız %100 tavsiye ederim tereddütsüz !!! Saygılarımla

ingiltere aile birleşimi sınavını başardılar
İRFAN ATEŞ

Sanırım benim için imkansız olan bir durumdu sınavı geçmek ve hiç olmayacak derken karşıma dünya kadar yüreği olan  kocaman bir melek çıktı. Çok şükür bu sınavı Pınar Hanım  sayesinde sadece 10 saatlik bir görüşmeyle  kazandım.Çok teşekkür ederim güzel yüreklim benim Rabbim başarılarının devamını versin inşallah..

Müslime Cihangir ingiltere aile birleşimi sınavını başaranlardan
MÜSLİME CİHANGİR

Pınar Hanım sayesinde şuan Londra’da ailemle birlikteyim. Beni bu sınava sabırla ve özenle hazırladığı için çok teşekkür ederim. Tavsiyemdir .. Saygılarımla.

İngiltere aile birleşimi sınavında İngiltereaile farkı
SÜLEYMAN YILDIZKAYA

A1 sınavını sadece 15 günlük hazırlık süreciyle geçtim. Ne kadar  ihtiyacım varsa o kadar çalıştık. Bu kadar kısa sürede bu kadar detaylı bir şekilde benimle ilgilendikleri için teşekkür ederim..

Cahit Bey İngiltere aile birleşimi sınavında İngiltereaileyi tesrcih etti
CAHİT M.

Aile birleşim sınavına hazırlanırken iki farklı yere gittim fakat sınavla alakası olmadığını anladım ve bu sınavı artık kazanamayacağımı düşündüğüm zamanda tanıdım  Pınar Hanımı .. İzmir’de yaşıyorum ve online çalıştık ve kazandım. Özellikle işinde uzman ve sizin anlamanız  için konuları olabildiği kadar kolaylaştıran tatlı hanım sizi çok seviyorum başarılarınızın devamını diliyorum. Herkese tavsiye ediyorum kazanmak istiyorsanız doğru adres…

İngiltere aile birleşimi sıavında menuniyet garantisi
MELEK YURTHAN

Sevgili Pınar Hanım ,
Aile birleşimi hakkında kafamın içindeki bütün soruları ve korkuları yenmemi sağlayan tek insan ( adete kurtarıcı ) size ne kadar minettarım anlatamam 🙂  işleyişiniz ve materyalleriniz sayesinde süper bir sınav geçirip eşimin yanına geldim , tereddütsüz tek sizsiniz iyiki sizi seçmiş ve bulmuşum.. Güler yüzünüz hiç bir zaman solmasın çok teşekkür ederim .. %100 başarının tek adresi !

Sizde bizi tercih edin sizde mutlu olun İngiltere aile birleşimi sınavı
AYSUN İNCE

Benim için zorlu olan süreci sadece 15 günde atlatmamı sağlayan Pınar Hanım’a  teşekkürü bir borç biliyorum. Sınava karşı olan hassasiyetiniz ve empatiniz benim kendimi size emanet etmeme yetti.Bu süreçte sertifikamı almamda bana destegini 7/24 esirgemeyen sınavla ilgili en ufak ayrıntıyı  bile bana sunan degerli Pinar Hanım’a ne söylesem az çok çok teşekkür ederim. Korkularınızı yenin ve hiç düşünmeden desteginizi Pınar Hanım’dan alin…

İngiltere aile birleşimi sınavını İngiltereaile ile başardılar
SEDA TANRIVERDİ