Pınar Hanım’a 3 arkadaşımla birlikte başvurduk. Üçümüzle de detaylı bir şekilde ilgilendi ve hepimiz sınavı tek seferde kazandık. Profesyonelliği güvenilirliği tercih sebebimizdi. Teşekkür ederiz.

ingiltere aile birleşimi sınavında yüzü gülenler
HAYRİ GÜN

Daha önce İngilizce bilgim olmadığı halde 1 ay gibi kısa bir sürede sınava hazırlayan Pınar Hanım’a ne kadar teşekkür etsem az. Doğru kurumu tercih ettiğim için çok şanslıyım. Başarılarınızın devamını dilerim…

HÜSEYİN ZÖHRE

Sınav için bir arkadaşımın referansı üzerine Pınar Hanım’a başvurdum. Başlarda online görüşmelerin verimli olacağına inanmadım. Ama yanılmışım sadece 10 saatte İzmir’den online görüşmelrer ile sınavı geçtim. İlgisi, güvenilirliği ve samimiyeti için teşekkür ediyorum.

ingiltere aile birleşimi sınavından rahatlıkla geçtiler
NEŞE TUNÇ

7 senedir evliyim ve sınavı veremediğim için eşimin yanına gidemiyordum. Pınar Hanım’la tanıştıktan sonra Adıyaman’dan 2 ay online görüştük ve sınavı kazandım. Eşim şuan vize evraklarını hazırlıyor. Üzerimden böyle bir yükü atmamı sağladığı için Allah ondan razı olsun.

PERİHAN Y.

Sınava 1 hafta kala tüm stresimle ne yapacağımı bilmezken tanıştık Pınar Hanımla. Bir haftada yaptığı yönlendirmeler sayesinde geçtim sınavı. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

ingiltere aile birleşimi sınavında hazırlık çok kolay
CAHIT MURAT

Pınar hanımla referans üzerine online görüştük ve 1 ayda sınavı geçtim. Ne öğreniysem sınavda aynılarıyla karşılaştım. Tüm korkularımı yenmemi sağlayan Pınar Hanım’a sonsuz teşekkürler.

İngiltere Aile Birleşimi Sınavı Müşteri Memnuniyeti
BURCU ÖZEL

Uzun araştırmalar sonucu bulduğum bu kurumla yaptığım görüşmeler sayesinde sınavımı geçtim ve şuan vize başvurumun sonucunu bekliyorum.Hem vize hemde sınav sürecinde yanımda olan, doğru yönlendirmeler yapan  Pınar Hanım’a teşekkür ediyorum.

İngiltere aile birleşimi sınavı ile mutlu oldular
BURCU GÜNGÖR

Bingöl’den sadece bu sınava hazırlık için geldim ve sınavı sadece  bir haftalık hazırlık ile  kazandım.Bunu başarmama yardımcı olan Pınar HANIM’a teşekkür ederim…

İngiltere a1 sınavı ile mutlu oldular
ŞEYDA B.

Pınar Hanım’la sınava kısa sürede hazırlandım ve geçtim.Güleryüzle ve sabırla benimle ilgilendiği için çok teşekkür ederim.

İngiltere hayalleriniz için bizi tercih edin mutlu olun
AYŞE KALAY

Sevgili Pınar hanım bana ingiltere aile birleşimi sınavı öncesi vermiş olduğunuz motivasyon, güvenilir materyalleriniz, destek ile sınavımı başarılı bir şekilde geçtim.Bana bunun mutluluğunu yaşattığınız için sonsuz teşekkür ederim, iyi varsınız %100 tavsiye ederim tereddütsüz !!! Saygılarımla

ingiltere aile birleşimi sınavını başardılar
İRFAN ATEŞ